Przekaźnik przemysłowy 3P 10A 230V AC AgNi/Au R15-2113-23-5230-WTL 804816
TIM SA
Przekaźnik przemysłowy 3P 10A 230V AC AgNi/Au R15-2113-23-5230-WTL 804816 RSS 74.14 74.14 60.28 + VAT
MPN:
804816
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.52% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 35 mm. Wyjście: 3P - trzy zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(1)-12(4)-14(3); 21(6)-22(5)-24(7); 31(11)-32(8)-34(9); AC1 - 10 A / 250 V; DC1 - 10 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(2) - A2(10), napięcie zasilania Un - 230 V AC. Wskaźnik zadziałania mechaniczny W, przycisk testujący T - z funkcją blokowania styków, wskaźnik zadziłania świetlny L (dioda LED).Wymiary: 35 x 35 x 54,4 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi/Au złocenie magazynowe. Do gniazd: PZ11, GZU 11, GZ11, GZP11, GOP11.