Przetwornik parametrów sieci 1-fazowej P30P 21011100M0 wejscie 230 V 1/5 A
TIM SA
Przetwornik parametrów sieci 1-fazowej P30P 21011100M0 wejscie 230 V 1/5 A RSS 1346.85 1346.85 1095.00 + VAT
MPN:
P30P 21011100M0
Kod:
Producent:
LUMEL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.01% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
Przetwornik P30P ma programowalne funkcje pomiarowe i pomocnicze.
Wejścia programowalne prądowe: 1/5A napięciowe: 100 lub 230V Wyjście: 1 x analogowe 0/4...20mA lub 0...10V 1 x przekaźnikowe opcjonalnie wymienne na analogowe 0/4...20mA lub 0...10V 1 x dodatkowe przekaźnikowe opcjonalnie wymienne na wyjście zasilające 0...24V d.c. Wyświetlacz: LCD 2 x 8 znaków - z podświetleniem LED, Zasilanie: 85..253 V a.c./d.c. lub 20...40 V a.c./d.c., / 20...60 V d.c. Przetwarzanie wybranej wielkości mierzonej na analogowy sygnał wyjściowy w oparciu o liniową charakterystykę. Jeden lub dwa alarmy przekaźnikowe ze stykiem zwiernym pracujące w 6 trybach. Dodatkowe wyjście zasilania 24 V d.c 30 mA załączane/wyłączane programowo (opcja). Rejestracja sygnałów wejściowych w zaprogramowanych odcinkach czasu w pamięci wewnętrznej, na karcie SD/SDHC (opcja) lub w pamięci systemu plików (opcja). Obsługa interfejsu RS-485 z protokołem Modbus w trybie RTU. Tryb RS-485 Master/Monitor – możliwość odpytywania 1 urządzenia. Obsługa kart SD/SDHC (opcja). Interfejs Ethernet 10/100 BASE-T (opcja). Protokół: Modbus TCP/IP, HTTP, FTP. Usługi: serwer www, serwer ftp, klient DHCP. Wymiary: 45 x 120 x 100mm
P30P 21011100M0 Progr. przetwornik param. sieci 1-faz.
2:wejścia 230V, 1/5A 1:WYJ1 analogowe 0/4...20mA 0:bez wyposażenia dodat. 1:WYJ2 przekaźnik 5A 1:WYJ3 przekaźnik 5A 1:zasil. 85-253Vac / 85-300Vdc 00:wykonanie standardowe M:wersja polska/angielska 0:raport z kontroli