Przetwornik parametrów obwodów D.C. P30H 1211200M0 Zasilanie 20-40V a.c. / 20-60V d.c. wyj. Analog 0/4 20 mA Ethernet
TIM SA
Przetwornik parametrów obwodów D.C. P30H 1211200M0 Zasilanie 20-40V a.c. / 20-60V d.c. wyj. Analog 0/4 20 mA Ethernet RSS 1661.73 1661.73 1351.00 + VAT
MPN:
P30H 1211200M0
Kod:
Producent:
LUMEL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.05% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
Wejście programowalne parametry sieci DC prąd przez bocznik +/- 150mV napięcie 0...12/48/100/250V lub 0...600/1000V w zestawie z posobnikiem D5 Wyjście: 1 x analogowe 0/4...20mA lub 0...10V 1 x przekaźnikowe opcjonalnie wymienne na CANopen albo analogowe 0/4...20mA lub 0...10V 1 x dodatkowe przekaźnikowe opcjonalnie wymienne na wyjście zasilające 0...24V d.c. Wyświetlacz: LCD 2 x 8 znaków - podświetlany, Zasilanie: 85..253 V a.c./d.c. lub 20...40 V a.c./d.c., / 20...60 V d.c. Przetwarzanie wybranej wielkości mierzonej na analogowy sygnał wyjściowy w oparciu o liniową charakterystykę. Jeden lub dwa alarmy przekaźnikowe ze stykiem zwiernym pracujące w 6 trybach. Dodatkowe wyjście zasilania 24 V d.c 30 mA załączane/wyłączane programowo (opcja). Rejestracja sygnałów wejściowych w zaprogramowanych odcinkach czasu w pamięci wewnętrznej, na karcie SD/SDHC (opcja) lub w pamięci systemu plików (opcja). Obsługa interfejsu RS-485 z protokołem Modbus w trybie RTU Obsługa protokołu komunikacyjnego CANopen (opcja) Tryb RS-485 Master/Monitor – możliwość odpytywania 1 urządzenia Obsługa protokołu komunikacyjnego CANopen (opcja) Obsługa kart SD/SDHC (opcja). Interfejs Ethernet 10/100 BASE-T (opcja). Protokół: Modbus TCP/IP, HTTP, FTP. Usługi: serwer www, serwer ftp, klient DHCP. Wymiary: 45 x 120 x 100mm.
P30H 1211200M0 Programowalny przetwornik obwodów d.c.
1:WYJ1 analogowe 0/4...20mA 2:interfejs Ethernet 1:WYJ2 przekaźnik 5A 1:WYJ3 przekaźnik 5A 2:zasil. 20-40Vac / 20-60Vdc 00:wykonanie standardowe M:wersja polska/angielska 0:raport z kontroli