BTA26-800B-LGE
TME
BTA26-800B-LGE RSS 8.13 8.13 6.61 + VAT
MPN:
BTA26-800B
Kod:
BTA26-800B-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.69% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
8.27
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 90+ 300+ 600+
Triak; 800V; 25A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V