BTA06-800TW-LGE
TME
RSS 3.26 3.26 2.65 + VAT
MPN:
BTA06-800TW
Kod:
BTA06-800TW-LGE
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.91% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.29
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 5mA; Ufmax: 1,55V