BT136-800E-LGE
TME
RSS 3.46 3.46 2.81 + VAT
MPN:
BT136-800E
Kod:
BT136-800E-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.29% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.47
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+ 2000+
Triak; 800V; 4A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V