BTB16B-800C-LGE
TME
RSS 3.38 3.38 2.75 + VAT
MPN:
BTB16B-800C
Kod:
BTB16B-800C-LGE
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.88% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.41
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 800V; 16A; TO263; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V