BT139-800E-LGE
TME
BT139-800E-LGE RSS 3.91 3.91 3.18 + VAT
MPN:
BT139-800E
Kod:
BT139-800E-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-0.76% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.94
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,6V