VS-150EBU02-N4
TME
VS-150EBU02-N4 RSS 27.97 27.97 22.74 + VAT
MPN:
VS-150EBU02-N4
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.04% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
27.98
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 375+
Dioda: prostownicza; THT; 200V; 150A; tuba; Ifsm: 1600A; PowerTab®