PCX2337J61155
TME
RSS 1.08 1.08 x 1000
MPN:
PCX2337J61155
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
PILKOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.46% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
1.07
Kondensator: polipropylenowy; X2; 1,5uF; 275V; THT; ±10%; 22,5mm