AMED30-24SGY
TME
AMED30-24SGY RSS 85.29 85.29 69.34 + VAT
MPN:
AMED30-24SGY
Producent:
AIMTEC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.11% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
85.20
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 30W; 24VDC; 1,25A; 90÷264VAC