LQH5BPB100MT0L
TME
LQH5BPB100MT0L RSS 0.69 0.69 x 500
MPN:
LQH5BPB100MT0L
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.72% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.68
Ilość [ x szt]: 1000+ 1500+ 2500+ 3500+ 5000+ 6000+ 10000+ 12500+ 25000+
Dławik: drutowy; SMD; 2020; 10uH; 870mA; R: 0,106Ω; ±20%; LQH; 180mm