GCQ0335C1H9R7DB01D
TME
RSS
0.02
x 15000
- MPN:
- GCQ0335C1H9R7DB01D
- Minimalne zamówienie:
- 15 000 szt.
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.57% (23.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.02
Sugerowane produkty dla gcq0335c1h9r7db01d
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 9,7pF; 50V; C0G (NP0); ±0,5pF; SMD