ERJ1TRQF6R8U
TME
ERJ1TRQF6R8U RSS 0.74 0.74 x 4000
MPN:
ERJ1TRQF6R8U
Zmiana ceny:
-0.5% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.75
Ilość [ x szt]: 8000+ 12000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 6,8Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V