ERJ1TRQF3R6U
TME
ERJ1TRQF3R6U RSS 0.71 0.71 x 4000
MPN:
ERJ1TRQF3R6U
Zmiana ceny:
-0.52% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.71
Ilość [ x szt]: 8000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 3,6Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V