ERJ1TRQF4R3U
TME
ERJ1TRQF4R3U RSS 0.69 0.69 x 4000
MPN:
ERJ1TRQF4R3U
Zmiana ceny:
-0.53% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.69
Ilość [ x szt]: 8000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 4,3Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V