ERJ2RKF2610X
TME
ERJ2RKF2610X RSS 0.02 0.02 x 10000
MPN:
ERJ2RKF2610X
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.25% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Ilość [ x szt]: 30000+ 40000+ 50000+ 70000+ 100000+ 120000+ 150000+
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 261Ω; 100mW; ±1%; ERJ2RKF; 50V