Przenośny kabel do ładowania samochodu elektrycznego AC Phoenix Typ 2 32A/480V, 5m EV-T2G3PC-3AC32A-5,0M6,0ESBK11
Doktorvolt
Przenośny kabel do ładowania samochodu elektrycznego AC Phoenix Typ 2 32A/480V, 5m EV-T2G3PC-3AC32A-5,0M6,0ESBK11 RSS 566.59 566.59 460.64 + VAT
Kod:
12643
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.4% (17.02.2026)
Poprzednia cena:
Przenośny kabel do ładowania samochodu elektrycznego AC Phoenix Typ 2 32A/480V, 5m CHARX Connect Comfort
Wysoka Wydajność Ładowania Kabel ładowania typu AC CHARX connect comfort oferuje imponującą moc ładowania do 26,6 kW przy prądzie ładowania 32 A. Dzięki trójfazowemu zasilaniu, proces ładowania przebiega szybko i efektywnie, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Kabel wykorzystuje modulację szerokości impulsu do przesyłania sygnałów, co zwiększa jego funkcjonalność i efektywność.
Parametry elektryczne: ✔ Sposób przesyłania sygnałów: Modulacja szerokości impulsu ✔ Informacja na temat rodzaju przyłącza: Przyłącze zaciskowe, bez możliwości odłączenia ✔ Kodowanie: 220 Ω (między PE a PP) ✔ Rodzaj prądu ładowania: AC 3-fazowy ✔ Moc ładowania: 26,6 kW ✔ Prąd ładowania: 32 A
Zestyk mocy ✔ Liczba: 5 (L1, L2, L3, N, PE) ✔ Napięcie znamionowe: 480 V AC ✔ Prąd znamionowy: 32 A
Zestyk sygnałowy ✔ Liczba: 2 (CP, PP) ✔ Napięcie znamionowe: 30 V AC ✔ Prąd znamionowy: 2 A
Wymiary: Wtyk stacji ładowania ✔ Szerokość: 58 mm ✔ Wysokość: 131,8 mm ✔ Głębokość: 233,4 mm
Wtyk ładowania pojazdu ✔ Szerokość: 70 mm ✔ Wysokość: 137 mm ✔ Głębokość: 215,9 mm