Kamera kopułkowa IP 8Mpx 2,8mm BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G
TIM SA
Kamera kopułkowa IP 8Mpx 2,8mm BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G RSS 671.37 671.37 545.83 + VAT
MPN:
BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G
Kod:
Producent:
BCS
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.51% (03.01.2026)
Poprzednia cena:
681.67
Kamera BCS POINT BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G Kamera IP kopułowa 8Mpx Przetwornik 1/2.7" PS CMOS Zgodność z NDAA Obiektyw stały 2.8mm WDR120dB IR 30m Mikrofon Obudowa IP67 Wbudowane funkcje inteligentne Model: BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G Rodzaj przetwornika: CMOS Widoczność w nocy: 30 m Rozdzielczość: 3840x2160 Ogniskowa obiektywu: 2.8mm Wbudowany obiektyw: Tak Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak Detekcja ruchu: Tak Obsługa WiFi: Nie Onvif: Tak Obsługa kart pamięci: Tak Klasa szczelności: IP67 Pobór mocy: 5 W Czułość przetwornika: 0.01Lux(F2.0,AGC) 0Lux(B/W,IR) Wspierane protokoły sieciowe: IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS Typ obudowy: Kopułkowa IVS (inteligentna analiza obrazu): Tak Kąt widzenia: 112° Rozdzielczość kamery: 8MPX (4K) Obiektyw: Stały NDAA: Tak