ESD4A45PLC1508-DIO
TME
ESD4A45PLC1508-DIO RSS 1.22 1.22 0.99 + VAT
MPN:
ESD4A45PLC1508
Kod:
ESD4A45PLC1508-DIO
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Obudowa:
SOT26
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-31% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
1.78
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 500+ 1000+ 3000+ 6000+ 12000+ 45000+
Dioda: TVS drabinka; 6V; 3A; 45W; SOT26; Ch: 4; rolka,taśma; ESD