Miernik cyfrowy 4 cyfr 0-400V AC zasilanie 20-40V AC/DC N24 Z350400M1
TIM SA
Miernik cyfrowy 4 cyfr 0-400V AC zasilanie 20-40V AC/DC N24 Z350400M1 RSS 419.43 419.43 341.00 + VAT
MPN:
N24 Z350400M1
Kod:
Producent:
LUMEL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.02% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
407.13
N24 Z350400M1 Miernik cyfrowy, 4 cyfr, wejście ac
3:zakr. pom. 400V a.c. 5:zas. 20-40V a.c./d.c. 04:jednostka V 00:wykonanie standardowe M:wersja polska/angielska 1:z atestem KJ Mierniki serii N24 przeznaczone są do pomiaru napięcia lub prądu stałego, temperatury z czujników Pt100, J, K, oraz napięcia i prądu przemiennego. Dzięki niskiej cenie są idealnym rozwiązaniem dla niskobudżetowych aplikacji.
4 cyfrowy wyświetlacz LED, wysokość cyfr: 20 mm. możliwość konfigurowania parametrów za pomocą programatora PD14 i bezpłatnego oprogramowania eCon precyzja wyświetlanych wyników (punkt dziesiętny), czas uśredniania pomiarów, przeliczanie wskazań (charakterystyka indywidualna), automatyczna lub ręczna kompensacja: temperatury zimnych końców dla pomiaru termoparami lub rezystancji przewodów dla czujnika Pt100 (N24T) stopień ochrony obudowy IP65, wymiary zewnętrzne: 96 x 48 x 64mm. Zdjęcie ma charakter poglądowy.