SYS1621-PD30W
TME
SYS1621-PD30W RSS 80.60 80.60 65.53 + VAT
MPN:
SYS1621-PD30W
Producent:
SUNNY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
81.52
Ilość [ x szt]: 30+ 60+
Zasilacz: impulsowy; sieciowy,wtykowy; 5VDC,; 3A; 30W; 58x58x28mm