XLC-40-H-DA2S
TME
XLC-40-H-DA2S RSS 113.63 113.63 92.38 + VAT
MPN:
XLC-40-H-DA2S
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
114.76
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 40W; 9÷54VDC; 600mA÷1,4A; 100÷305VAC