XLC-25-H-DA2S
TME
XLC-25-H-DA2S RSS 105.23 105.23 85.55 + VAT
MPN:
XLC-25-H-DA2S
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
106.27
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; DALI 2; 25W; 9÷54VDC; 300mA÷1,05A; XLC-25