AMESP15048S277NZPQ
TME
AMESP15048S277NZPQ RSS 212.24 212.24 172.55 + VAT
MPN:
AMESP150-48S277NZ-PQ
Kod:
AMESP15048S277NZPQ
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
214.65
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania; 150W; 48VDC; 3,2A; 179x99x30mm