RCA0603261RFKEC
TME
RCA0603261RFKEC RSS 0.02 0.02 x 20000
MPN:
RCA0603261RFKEC
Minimalne zamówienie:
20 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.42% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Rezystor: thick film; 0603; 261Ω; 100mW; ±1%; 75V; -55÷155°C