5SU1356-6GV16
Sklep Automatyka24
5SU1356-6GV16 RSS 224.63 224.63 182.63 + VAT
Kod:
31217
Producent:
SIEMENS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.21% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
RCBO, Icn: 6 kA, 1-bieg.+N, typ A, 30 mA, char. B, In: 16 A, Un AC: 230 V