JK130-110
Wekton
JK130-110 RSS 1.17 1.17 x 150
  • Zgodny z RoHS
Kod:
JK130-110
Minimalne zamówienie:
150 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 300+ 500+
Bezpiecznik polimerowy PTC 130V 1,1A/2,2A 0,2R THT 5mm