AOK30B60D
TME
RSS 13.87 13.87 x 240
MPN:
AOK30B60D
Minimalne zamówienie:
240 szt.
Producent:
ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.36% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
13.83
Tranzystor: IGBT; 600V; 30A; 111W; TO247