BTA308Y-800ETQ
TME
RSS 3.70 3.70 3.01 + VAT
MPN:
BTA308Y-800ETQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.71
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 800V; 8A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 60A; 3Q,Hi-Com