JB Capacitors JAB1E100M00000630130000B 10uF 25V 20% Axial Alum Elec Capacitor
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
JAB1E100M00000630130000B
Kod:
Producent:
JB CAPACITORS
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.56% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
This 10uF 25V 20% high quality Axial Aluminium Electrolytic Capacitor is designed for general purpose applications.
* Diameter: 6.3mm * Length: 13mm * Load Life: 2000 Hours at 85°C * Operating Temperature: -40°C to 85°C