Faithfull FAIJ420PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 4.20mm OL:78mm WL:43mm
MPN:
FAIJ420PRO
Zmiana ceny:
+65% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.