Faithfull FAIJ300PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 3.00mm OL:60mm WL:30mm
MPN:
FAIJ300PRO
Zmiana ceny:
+4.11% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 3.0mm