Faithfull FAIJ100PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 1.00mm OL:34mm WL:12mm
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FAIJ100PRO
Kod:
Producent:
Faithfull
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.03% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 1.0mm