1.85A PTC Resettable Fuse 30V MF-R185-0-99
Switch Electronics
1.85A PTC Resettable Fuse 30V MF-R185-0-99 RSS 3.80 3.80 GBP19.65 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MF-R185-0-99
Kod:
551901
Producent:
BOURNS
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.8% (27.04.2026)
Poprzednia cena:
* Radial Leads * Cured, flame retardant epoxy polymer insulating material meets UL 94V-0 requirements * Maximum voltage: 30V * Hold current: 1.85A * Trip current: 3.7A * Dimensions: 12 x 18.4 x 3.0mm (Width x Height x Depth) * Operating temperature: -40°C to +85°C * Bourns MF-R series