STD17NF25 TO-252
Micros
STD17NF25 TO-252 RSS 3.73 3.73 3.03 + VAT
Kod:
81b27f
Producent:
ST
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.54% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
3.71
Tranzystor N-MOSFET; 250V; 20V; 165mOhm; 17A; 90W; -55°C ~ 150°C;