FQB19N20LTM TO-263
Micros
FQB19N20LTM TO-263 RSS 3.71 3.71 3.02 + VAT
Kod:
7ba07c
Producent:
Fairchild
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.54% (04.04.2026)
Poprzednia cena:
3.69
Tranzystor N-Channel MOSFET; 200V; 20V; 150mOhm; 21A; 140W; -55°C ~ 150°C;