RE.E3-080-SBF
TME
RE.E3-080-SBF RSS 106.80 106.80 86.83 + VAT
MPN:
450101
Kod:
RE.E3-080-SBF
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.96% (27.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 80mm; W: 25mm; H: 107mm; skrętne z blokadą