XLC-60-48-S
Wekton
XLC-60-48-S RSS 104.62 104.62 85.06 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
XLC-60-48-S
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.4% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
106.11
Ilość [ x szt]: 5+
LED-SPS 60W 48V 1,25A CV