ATTINY13V-10SSU SOP8
Micros
ATTINY13V-10SSU SOP8 RSS 7.41 7.41 6.02 + VAT
Kod:
67494f
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
SOP8
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.65% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
7.29
8-bit MCU; 1kB-FL; 64B-SRAM; 64B-EE; 6 I/O; 1,8V~5,5V; 10MHz; A/D; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: ATTINY13V-10SSI; ATTINY13A-SSU; ATTINY13V-10SSUR;