BT131-600D TO-92
Micros
BT131-600D TO-92 RSS 0.27 0.27 0.22 + VAT
Kod:
505161
Producent:
LGE
Obudowa:
TO-92
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-97% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
8.29
Triak; 600V; 1A; TO92; Igt: 5mA; Ufmax: 1,55V BT131-600D-LGE;