WA B72580E0350K062 WA B72580E0350K062
Micros
WA B72580E0350K062 WA B72580E0350K062 RSS 0.98 0.98 0.80 + VAT
Kod:
502349
Producent:
EPCOS
Zmiana ceny:
+1.03% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.97
Napięcie warystora: 56V; 35VAC; 45VDC; SMD; 1812; 500A; 4J; 1200pF; 15mW; temperatura pracy: -55°C~150°C