TXO300-124-J
TME
TXO300-124-J RSS 461.94 461.94 375.56 + VAT
MPN:
TXO 300-124-J
Kod:
TXO300-124-J
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
456.29
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 300W; 90÷264VAC; OUT: 1; Uwyj: 24VDC