MPC12-2BWD110V
TME
RSS 36.67 36.67 29.81 + VAT
MPN:
MPC12-2BWD110V
Producent:
BIVAR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.19% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
36.60
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 500+
Kontrolka: LED; wypukła; niebieski; 110V; Ø12mm; IP54; MPC; ØLED: 8mm