MPC12-2BWD220V
TME
RSS 36.22 36.22 29.45 + VAT
MPN:
MPC12-2BWD220V
Producent:
BIVAR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.87% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
37.29
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 500+
Kontrolka: LED; wypukła; niebieski; 220V; Ø12mm; IP54; MPC; ØLED: 8mm