HRS1H-S-DC12V
Wekton
HRS1H-S-DC12V RSS 7.23 7.23 x 50
  • Zgodny z RoHS
Kod:
HRS1H-S-DC12V
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.48% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
7.20
Ilość [ x szt]: 100+ 200+
Przekaźnik SPDT 1A 24VDC/120VAC Cewka: 12VDC 10/2,54