WA AVR-M1608C270MTABB WA AVR-M1608C270MTABB
Micros
WA AVR-M1608C270MTABB WA AVR-M1608C270MTABB RSS 0.10 0.10 0.08 + VAT
Kod:
298280
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-58% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.24
Napięcie warystora: 52V; 27VAC; 17VDC; 2A; 0.05J; 15pF; SMD; 0603; temperatura pracy: -40°C~125°C