Schneider Electric LC2D25EHE Kombinacja przekaźnika odwracającego 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
1430.08 + VAT
- MPN:
- LC2D25EHE
- Kod:
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -1.68% (29.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla lc2d25
3-biegunowy stycznik nawrotny TeSys D do zastosowań silnikowych. Wartość znamionowa 25A AC-3 11kW@400V, zawiera cewkę elektroniczną o niskim zużyciu prądu 48-130V AC/DC, 2 styki pomocnicze NC+2 NO, blokadę mechaniczną. LC2D25EHE to 3-biegunowy stycznik nawrotny TeSys D do zastosowań silnikowych o mocy do 11 kW przy 400 V. Zawiera cewkę elektroniczną o niskim zużyciu energii 48–130 V AC/DC i wbudowane styki pomocnicze 2 NC+2 NO, z certyfikatem lustra NO. Kompaktowy montaż na szynie DIN, z mechaniczną blokadą i okablowanym przełącznikiem cofania, zapewnia niezawodność i trwałość. Posiada certyfikaty zgodności z kilkoma normami (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine) i zgodność z Green Premium (RoHs/Reach).