PTR STL1550/5G-3.5-V 5-Way 3.5mm 9A
Rapid Electronics
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- STL1550/5G-3.5-V
- Kod:
- Producent:
- PTR
- ISBN:
- GTIN-13:
- Waluta:
- funt szterling
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +100% (15.07.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla with5
Top entry 9A vertical header from PTR, 3.5m pitch, with5 poles.
* Colour green * Nominal voltage 160V