T405Q-600B-TR TO-252
Micros
T405Q-600B-TR TO-252 RSS 0.82 0.82 0.67 + VAT
Kod:
ebcd06
Producent:
ST
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+26% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
0.65
It=4,0A; Vdrm=600V; Igt=5mA